چاپ        ارسال به دوست

مجموعه کارگاهی مهندسی شیمی و مکانیک به همت شرکت پالایش نفت بندرعباس در دانشگاه هرمزگان ساخته خواهد شد.

مجموعه کارگاهی مهندسی شیمی و مکانیک به همت شرکت پالایش نفت بندرعباس در دانشگاه هرمزگان ساخته خواهد شد.

در راستای مشارکت و مسئولیتهای اجتماعی شرکت پالایش نفت بندرعباس، ساخت مجموعه کارگاهی و آزمایشگاهی مهندسی شیمی و مکانیک اهدایی شرکت پالایش نفت بندرعباس در دانشگاه هرمزگان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه هرمزگان, کلنگ احداث این مجموعه آموزشی با هماهنگی دانشگاه هرمزگان و با هزینه شرکت پالایش نفت بندرعباس با حضور نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، مسئولان آموزش عالی استان و پالایشگاه بندرعباس در دانشگاه هرمزگان به زمین زده می شود.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: مجموعه کارگاهی و آزمایشگاهی مهندسی شیمی و مکانیک دانشگاه هرمزگان در زمینی به مساحت هزار متر مربع در مدت شش ماه ساخته می شود.

مهندس نامور در این مراسم گفت: در این رابطه با دانشگاه هرمزگان مشورت شد و نیازها و امکانات آموزشی مورد نیاز بررسی شد و با حمایت هیئت مدیره شرکت پالایش نفت بندرعباس مجوزهای لازم برای احداث این مجموعه دریافت شد.

رئیس دانشگاه هرمزگان نیز ضمن تشکر از حمایتهای شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: به منظور توسعه آموزش عالی در راستای نیازهای استان و به ویژه صنایع، استفاده از ظرفیتهای صنایع ضروری است.١٠:٠٩ - 1395/12/15    /    شماره : ٢٨٥    /    تعداد نمایش : ٢١٦٨خروج