چاپ        ارسال به دوست

شروع تمرینات تیم فوتسال کارکنان دانشگاه هرمزگان همزمان با آماده شدن سالن فوتسال مجتمع بصیرت دانشگاه

شروع تمرینات تیم فوتسال کارکنان دانشگاه هرمزگان همزمان با آماده شدن سالن فوتسال مجتمع بصیرت دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه هرمزگان: همزمان با اتمام تعمیرات اساسی سالن فوتسال مجتمع بصیرت به همت حوزه معاونت طرح و توسعه و تلاش مدیریت تربیت بدنی دانشگاه تمرینات تیم فوتسال کارکنان دانشگاه جهت شرکت در مسابقات استانی، ادارات استان از سر گرفته شد.

اکبر نوری نسب سرپرست تیم فوتسال کارکنان هدف از اجرای این برنامه را غنی سازی اوقات فراغت کارکنان دانشگاه و به نوعی خدمت به این قشر از تلاشگران عرصه علم و دانش برشمرد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه آقای دکتر دلاوری ضمن ابراز خوشحالی و امیدواری از شروع تمرینات تیم فوتسال کارکنان دانشگاه همزمان در این باره گفتند: از سال پیش با توجه به فرسودگی سالن فوتسال مجتمع بصیرت و لزوم ایجاد فضای مناسب ورزشی جهت تمرین تیم های مختلف دانشگاه چه در بخش اعضای هیات علمی و کارکنان و دانشجویی، بهسازی و تجهیز فضاهای ورزشی در دستور کار واحد تربیت بدنی دانشگاه قرار گرفت و با همکاری و توجه ویژه ریاست دانشگاه و تامین اعتبارات لازم از سوی معاونت طرح و توسعه با تمام کمبودهای مالی، به فضل الهی شاهد آماده شدن فضای ورزشی به شکلی مناسب و مطلوب هستیم.

ایشان ابراز امیدواری کرد با حضور تیم های مختلف ورزشی دانشگاه در مسابقات استانی شاهد نتایج مطلوبی باشیم و این امر به افزایش روحیه و ایجاد نشاط در میان بدنه دانشگاه کمک نماید.

شایان ذکر است تیم فوتسال کارکنان به سرمربی گری جناب آقای جعفر کهوری نژاد برای شرکت در مسابقات فوتسال کارکنان استان هرمزگان در حال انجام تمرینات آماده سازی می باشد.

 

 
١٢:٥٢ - 1395/10/07    /    شماره : ٧١٥    /    تعداد نمایش : ٨٦٨خروج