چاپ        ارسال به دوست

مراسم روایتگری دفاع مقدس با حضور سرهنگ نوری زاده در محل یادمان شهدای گمنام دانشگاه هرمزگان برگزار شد.

مراسم روایتگری دفاع مقدس با حضور سرهنگ نوری زاده در محل یادمان شهدای گمنام دانشگاه هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه هرمزگان : مراسم روایتگری دفاع مقدس با حضور سرهنگ نوری زاده در محل یادمان شهدای گمنام دانشگاه هرمزگان برگزار شد.
بر طبق این گزارش برنامه به تقاضای استاد گرانقدر درس دفاع مقدس ، خالد رحمانی و به منظور آشنایی دانشجویان با شرایط سخت جنگ و مقاومت رزمنده ها برگزار شد. مراسم بعد از نماز مغرب و عشا با قرائت قرآن توسط قاری محترم جناب اقای مکی زاده شروع شد و بعد از خوشامدگویی کوتاه مجری و صحبت های استاد رحمانی در زمینه اهمیت از یاد نبردن دوران جنگ و رزمندگان که گنج های با ارزشی هستند ادامه یافت.

سپس سرهنگ نوری زاده به بیان خاطرات خود طی عملیات ها و زمان بستری بودن در بیمارستان پرداختند. طی صبحت های سرهنگ نوری زاده گاهی صدای خنده بچه ها بلند میشد و گاهی سکوت حاصل از تفکر همه جا را فرامیگرفت. ایشان که از اهالی هرمزگان هستند با لحن زیبای حرف زدنشان همه را مشتاق شنیدن روایت ها و خاطرات بیشتری کرده بودند. بعد از نقل روایات ، با تذکر به جوانان به این نکته اشاره کردند که جنگ الان جنگ  نرم است و شما جوانان باید بسیار مواظب باشید.
درپایان برنامه همه حضار سلام دسته جمعی به شهدا و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله (ع) دادند و به زیارت شهدا نائل شدند.
شایان ذکر است کانون علمی فرهنگی ایثار که مسئول برگزاری این برنامه بود اخرین برنامه فرهنگی خود در ترم مهر ماه را اجرا کرد.


١٧:١٤ - 1395/10/07    /    شماره : ٧٢٠    /    تعداد نمایش : ٨٥٣خروج