چاپ        ارسال به دوست

مدیریت امور آموزشی دانشگاه

قابل توجه دانشجویان ورودی جدید سال تحصیلی 1396


قابل توجه دانشجویان ورودی جدید سال تحصیلی 1396

 

نظر به اینکه ثبت نام مقدماتی و ثبت نام اصلی (انتخاب واحد) نیمسال دوم سال تحصیلی 96 می باید توسط دانشجو انجام پذیرد، نظر دانشجویان گرامی را به توجه و رعایت نکات مهم زیر معطوف میدارد:

-         ثبت نام مقدماتی و ثبت نام اصلی (انتخاب واحد) فقط در زمان مقرر مطابق تقویم آموزشی دانشگاه و از طریق وب سایت سیستم آموزشی گلستان قابل انجام است.

-         ثبت نام مقدماتی و ثبت نام اصلی (انتخاب واحد) هر دانشجو باید صرفاً توسط خود وی انجام پذیرد.متذکر می گردد از اعلام (نام عبور شناسه کاربری) و (کلمه عبور گذرواژه) خود به دیگران با توجه به سوء تبعات آن، اکیداً خود داری نمایید.

-         توصیه و تاکید می گردد از هم اکنون با مراجعه به وب سایت سیستم گلستان در بخش راهنمای دانشجو، راهنمای ثبت نام مقدماتی و راهنمای ثبت نام اصلی (انتخاب واحد) را بطور دقیق مطالعه کنید. خواندن با دقت راهنمای ثبت نام این اطمینان را فراهم می سازد که ثبت نام خود را آگاهانه و صحیح انجام دهید.

-         آدرس اینترنتی وب سایت سیستم گلستان: http://golestan.hormozgan.ac.ir

-         آگاهی به موقع از زمانبندی ها و مقررات آموزشی اصلی لازم در موفقیت تحصیلی شما محسوب می گردد. لذا برای اطلاع یافتن از تقویم امور آموزشی، آیین نامه های آموزشی و اطلاعیه ها علاوه بر تابلوهای اعلانات دانشکده توصیه می گردد. در اولین فرصت به وب سایت سیستم آموزشی گلستان و همچنین وب گاه مدیریت امور آموزشی دانشگاه مراجعه نمایید. (وب گاه مدیریت امور آموزشی از طریق مراجعه به وب سایت دانشگاه هرمزگان - درکادر، وب گاه های مربوط با دانشگاه - قابل دسترسی می باشد.)


                                                                                        مدیریت امور آموزشی دانشگاه

                                                                                                

 


٠٨:٢٨ - 1396/07/17    /    شماره : ٩٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٢خروج