قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری تخصصی (ph.D) مرحله تکمیل ظرفیت سال تحصیلی 97-96

ضمن عرض تبریک به کلیه پذیرفته شدگان نهایی به اطلاع میرساند زمان مراجعه جهت تشکیل پرونده ، ثبت نام و پذیرش نهایی از طریق همین پایگاه حداکثر تا روز چهارشنبه 27دی ماه اطلاع رسانی خواهد شد

٠٩:٢١ - 1396/10/24 - تعداد نظرات : ٠

بازدید اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس و نمایندگان استان از دانشگاه هرمزگان و نشست با رؤسای دانشگاه‌های استان

اعضای کمیسیون در ابتدای ورود به دانشگاه هرمزگان با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه، ضمن ادای احترام به مقام شهدا، با آرمان‌های والای شهدای گران‌قدر، امام شهدا و منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) تجدید میثاق نموده و با نثار فاتحه و اهدای گل، یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

٢٢:٥٣ - 1396/10/20 - تعداد نظرات : ٠

بازدید دکتر علی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان از امتحانات پایان ترم

در این بازدید دکتر شیخی به همراه جمعی از مسئولین دانشگاه با حضور در حوزه های امتحانی از نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه بازدید و از اقداماتی که در جهت ایجاد بهترین شرایط برای حضور دانشجویان در جلسه امتحان و همچنین از سعی و تلاش مسئولین ، همکاران و مراقبان در برگزاری هرچه بهتر برگزار شدن امتحانات تشکر کرد.

١٥:٣٧ - 1396/10/25 - تعداد نظرات : ٠

مسابقات بدمینتون دختران دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی منطقه 8کشور

مسابقات بدمینتون دختران دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه۸ کشور به میزبانی دانشگاه هرمزگان. این رویداد در تاریخ های ۲۵و۲۶آذر ماه ۹۶با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت بدمینتون استان هرمزگان در سالن ورزشی دانشگاه هرمزگان برگزار شد.

١٦:٥٥ - 1396/09/27 - تعداد نظرات : ٠

مسابقات دو و میدانی پسران دانشگاه های منطقه 8 کشور

این رویداد در تاریخ های ۲۲ و ۲۳ آذر ماه ۹۶ در پیست دو و میدانی ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس با همکاری هیئت دو و میدانی به انجام رسید در این دوره از مسابقات ۵ تیم از دانشگاه های هرمزگان، سیستان وبلوچستان، ولی عصر رفسنجان، ولایت ایرانشهر، جیرفت حضور داشتند که در پایان دو روز رقالت سخت و فشرده تیم های سیستان بلوچستان ، ولی عصر رفسنجان،هرمزگان حائز مقام های اول تا سوم شدند.

١٦:٢٦ - 1396/09/27 - تعداد نظرات : ٠

برگزاری مناظره با عنوان " دانشجو، دانشگاه و احزاب سیاسی" به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه هرمزگان

به مناسبت روز دانشجو مناظره"دانشجو، دانشگاه و احزاب سیاسی" با حضور دکتر محمود رئوفی(عضو هیئت‌علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه هرمزگان و عضو شورای مرکز حزب اعتماد ملی) و دکتر علی قادری(استاد دانشگاه صنعتی اصفهان و پژوهشگر و تحلیلگر مسائل سیاسی) در دانشگاه هرمزگان برگزار شد.

١٦:٢٣ - 1396/09/20 - تعداد نظرات : ٠

آیین گرامیداشت 16 آذر و سالروز دانشجو در دانشگاه هرمزگان برگزار شد.

آیین گرامیداشت 16 آذر و سالروز دانشجو با حضور مسئولین دانشگاه و جمعی از اساتید و دانشجویان در سالن فرهنگ دانشگاه هرمزگان برگزار گردید

١٦:١٢ - 1396/09/18 - تعداد نظرات : ٠


2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>