چاپ        ارسال به دوست

برترین های جشنواره قرآن و عترت دانشجویان جنوب کشور در دانشگاه هرمزگان معرفی شدند

برترین های جشنواره قرآن و عترت دانشجویان جنوب کشور در دانشگاه هرمزگان معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه هرمزگان، در رشته حفظ کل برادران، مجتبی فیضی و سعید حسن شاهی از دانشگاه شیراز و هادی چنانی از دانشگاه شهید چمران اهواز به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته حفظ کل خواهران، فاطمه محمودی از دانشگاه یاسوج، مریم بیگناهی از دانشگاه هرمزگان و فاطمه میرزایی از دانشگاه ولی عصر (عج) به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته حفظ 20 جزء برادران، ایمان شیخ از دانشگاه صنعت نفت، سید محمد مهدی قتالی از دانشگاه هرمزگان و مهدی جامعی از دانشگاه سیستان و بلوچستان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در رشته حفظ 20 جزء خواهران، محدثه ایزد پناه از دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، امینه پرورش از دانشگاه شهید چمران اهواز، راضیه حاجی محمدی از دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.
در رشته حفظ 10 جزء برادران، رضا علی نژاد از دانشگاه خلیج فارس بوشهر، رضا روزبهانی از دانشگاه صنعت نفت و رضا سالمی از دانشگاه شهید باهنر کرمان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته حفظ 10 جزء خواهران، فائزه جلالی از دانشگاه شهید چمران اهواز، اسماء ایران منش از دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان و مائده مراغی از دانشگاه شهید چمران اهواز به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته های حفظ 5 جزء برادران، سید مجتبی ملایی از دانشگاه هرمزگان رتبه اول را کسب کرد و در این رشته فرد دیگری موفق به کسب رتبه های دیگر نشد.
در رشته های حفظ 5 جزء خواهران، زینب زائرچی از دانشگاه شهید چمران اهواز، سوسن عبیداوی از دانشگاه شهید چمران اهواز و فاطمه سلامات از جهاد دانشگاه خوزستان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته قرائت تحقیق، سید جواد هاشم زاده از دانشگاه شیراز، محمد دوست حسینی از دانشگاه شهید باهنر کرمان و علیرضا حاجیانی از دانشگاه خلیج فارس بوشهر رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در رشته قرائت تحقیق خواهران، الهام عساکره از دانشگاه شهید چمران اهواز، زینب صدری از دانشگاه شیراز و فاطمه کاظمی از دانشگاه شیراز به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته قرائت ترتیب برادران، سید رضا نجیبی از دانشگاه شیراز، مجید طالبی زاده از دانشگاه شهید باهنر کرمان و علیرضا دشتی از دانشگاه خلیج فارس بوشهر به ترتیب رتبه اول تا سوم را بدست آوردند.
در رشته قرائت ترتیب خواهران، لیلا دورقی احمدی از دانشگاه شهید چمران اهواز، پریسا یزدانی از دانشگاه شیراز و فریال خنافره از دانشگاه چمران اهواز به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند.
سی و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان مناطق هفت، هشت و 10 کشور (استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس و کرمان) 16 و 17 اردیبهشت در دانشگاه هرمزگان برگزار شد.
مرحله سراسری این جشنواره شهریور سال جاری در دانشگاه زنجان برگزار می شود.


٢٢:٢٠ - 1397/02/17    /    شماره : ١١٦٣    /    تعداد نمایش : ٧٣٣خروج