چاپ        ارسال به دوست

مدیریت امور آموزشی دانشگاه

اطلاعیه انتخاب واحد (ثبت نام اصلی) (2) نیمسال دوم 98-97

اطلاعیه انتخاب واحد (ثبت نام اصلی) (2)

نیمسال دوم 98-97

 

توجه کلیه دانشجویان گرامی را به  رعایت مقررات مهم و لازم الاجرای  زیر جلب می نماییم:

-       قبل از ثبت نام با ورود به صفحه اول گلستان در قسمت "راهنما"، با کلیک بر روی "راهنمای دانشجو" و سپس با کلیک بر روی عبارت " راهنمای ثبت نام اصلی " مراحل و نحوه ثبت نام را به دقت مطالعه نمایید.

-       پس از انتخاب دروس می بایست در پایان با کلیک بر روی دکمه " اعمال تغییرات" دروس انتخابی را ثبت نمود. در غیر اینصورت هیچکدام از دروس انتخابی ثبت نخواهد شد.

-       دانشجویانیکه ثبت نام مقدماتی را انجام نداده اند صرفاً می توانند در آخرین روز بازه ثبت نام اصلی انتخاب واحد نمایند.

-       الزام آور بودن رعایت اخذ دروس پیش نیاز

-       الزام آور بودن عدم تداخل ساعات کلاس و تداخل امتحانات

-       دقت در عنوان، شماره، گروه و تعداد واحد درس و همچنین مقطع تحصیلی دروس ارائه شده

-       حداقل واحد مجاز به اخذ 12 واحد (حداقل واحد مجاز فقط برای دانشجویان ورودی 92و91 تعداد 14 واحد)

-       دانشجویان دارای معدل نیمسال زیر 12 حداکثر مجاز به اخذ 14 واحد درسی

-       حداکثر واحدهای انتخابی 20 واحد ( سقف واحد های انتخابی برای دانشجویان دارای معدل نیمسال حداقل 17 با تایید گروه آموزشی حداکثر 24 واحد)

-       دانشجویان نیمسال آخر دارای میانگین معدل کل بالای 10 حداکثر واحد مجاز انتخابی 24 واحد

-       تکمیل فرم ادعا نامه فارغ التحصیلی توسط دانشجویان نیمسال آخر در صورت نیاز به تسهیلات خاص انتخاب واحد و ارائه آن به آموزش دانشکده (برای پرینت فرم مذکور به وب گاه مدیریت امور آموزشی قسمت فرمها مراجعه شود.)

 

-       به دانشجویان نیمسال آخر متذکر می گردد قبل از تکمیل و تحویل فرم (( ادعانامه نیمسال آخر برای دانش آموختگی))  با مراجعه به " اطلاعات جامعه دانشجویی سامانه گلستان"و استاد راهنمای مربوطه از درستی تعداد واحد های گذرانده خود (عمومی، اختیاری، پایه، اصلی و تخصصی ) و رعایت صحیح اخذ دروس  طبق موازین آموزشی اطمینان حاصل نمایند.

-       برای ثبت درس معرفی به استاد لازم است ابتدا کارشناس دانشکده وضعیت اخذ درس با وضع خاص  را در سامانه گلستان اعمال و سپس دانشجو موظف است شخصاً نسبت به ثبت آن درس در سامانه گلستان اقدام نماید.

-       الزام آور بودن کسب موافقت کتبی از مدیران گروه مبدا و مقصد برای ثبت درس مشترک از گروههای دیگر

-       مسئولیت و آگاهی رعایت مقررات  آموزشی در هر صورت برعهده دانشجو است و عدم رعایت آن تخلف محسوب می گردد و مطابق مقررات با آن برخورد می شود. بدیهی است عدم اطلاع دانشجو از مقررات آموزشی هیچگونه ادعای حقی را برای وی ایجاد نخواهد نمود.

                                                                         مدیریت امورآموزشی دانشگاه٠٩:٤٥ - 1397/10/22    /    شماره : ١٣٤٣    /    تعداد نمایش : ٣٧٩٦خروج