#واکسیناسیون_دانشجویان

💠ثبت‌نام واکسیناسیون دانشجویان فعال شد

١٧:٠٩ - 1400/06/19 - تعداد نظرات : ٠

اولین نشست تخصصی استان‌های ساحلی مکران

اولین نشست تخصصی استان‌های ساحلی مکران باهدف تدوین روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای سیستم هشدار سونامی مکران به میزبانی دانشگاه هرمزگان

٠٩:١٨ - 1400/06/15 - تعداد نظرات : ٠

پیام تبریک روز کارمند

رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت چهارم شهریورماه و روز کارمند طی پیامی این روز را به همه کارمندان دانشگاه هرمزگان تبریک گفت.

٠٧:٤٥ - 1400/06/06 - تعداد نظرات : ٠

اطلاعیه مربوط به انجام امور صلاحیت عمومی ویژه دانشجویان بدون آزمون (استعداد درخشان)

احتراما به اطلاع می رساند تکمیل فرم صلاحیت عمومی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری بدون آزمون (استعداد درخشان) الزامی می باشد و عدم انجام امور مربوط به صلاحیت عمومی باعث ایجاد توقف در روند تحصیلی فرد می گردد. لذا از کلیه دانشجویانی که تا کنون در این خصوص اقدامی نکرده اند تقاضا می شود در اولین فرصت فرم مربوطه را تکمیل و به همراه فیش واریزی و سایر مدارک به دفتر استعدادهای درخشان ارسال نمایند.

١٦:٢٤ - 1400/04/24 - تعداد نظرات : ٠

اسامی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری بدون آزمون ( استعداد درخشان) برای سال تحصیلی 401-1400

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان به اطلاع می رساند کسانی که به هر دلیل مایل به ادامه تحصیل در این دانشگاه نمی باشند لازم است انصراف خود را با ذکر مشخصات: (امضا، اثرانگشت و تاریخ ) از روز شنبه مورخ 1400/5/2 لغایت 1400/5/15 به حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی- دفتر استعدادهای درخشان از طریق فکس اعلام نمایند. به مواردی که بعد از این تاریخ ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد و مسئولیت آن صرفا برعهده خود داوطلب می باشد.

١٥:١٣ - 1400/04/24 - تعداد نظرات : ٠

پیام تبریک رئیس دانشگاه هرمزگان به مناسبت روز معلم و استاد

دکتر علی‌اکبر شیخی فینی رئیس دانشگاه هرمزگان طی پیامی دوازدهم اردیبهشت، روز معلم و استاد را به‌تمامی استادان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌های استان هرمزگان صمیمانه تبریک گفت و قدردانی خود را از جامعه علمی استان که عهده‌دار امر آموزش ، پژوهش ، فناوري و تربيت نيروي انساني هستند ابراز نمود.

١٠:٥٣ - 1400/02/12 - تعداد نظرات : ٠

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شهرداری بندرعباس و دانشگاه هرمزگان

با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شهرداری بندرعباس و دانشگاه هرمزگان،گام بلند برای توسعه شهر خلاق برداشته شد. در آیین امضای این تفاهم‌نامه همکاری که به‌صورت برخط برگزار شد علی‌اکبر شیخی فینی رئیس دانشگاه هرمزگان هدف از امضای تفاهم‌نامه با شهرداری بندرعباس را گسترش همکاری در زمینه‌های علمی،پژوهشی،آموزشی و فناوری موضوع شهر خلاق خواند و اظهار امیدواری کرد با در نظر گرفتن امکانات دانشگاه هرمزگان و شهرداری بندرعباس نسبت به هماهنگی و همکاری در اجرای پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی با موضوع صنایع‌دستی و آیین‌های سنتی،برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای توانمندسازی و مهارت افزایی کارآفرینان صنایع‌دستی و استفاده متقابل از ظرفیت‌های موجود گام برداشت.

١٣:٣٣ - 1400/02/11 - تعداد نظرات : ٠


2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>